Szkolenie powerpoint – Kursy programowania – Expose

Szkolenie powerpoint - Kursy programowania - Expose

Usługi i Firmy / przez bartek / Odsłon: 64

Nie jesteśmy typową firmą szkoleniową – prowadzimy kursy w wersji premium, rezygnując z utartych w branży IT rozwiązań na rzecz świeżej perspektywy. Expose to zespół kompetentnych szkoleniowców z certyfikatami (m.in. Microsoft, Adobe, HP), którzy dostarczają potrzebnych narzędzi do produktywnej pracy. Działamy w całym kraju, dzięki czemu każdy ma szansę odnaleźć się na trudnym obecnie rynku pracy. Dysponujemy salami wyposażonymi w klimatyzację i nowoczesny sprzęt komputerowy – są również dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkową zaletą dla kursantów są darmowe przerwy kawowe oraz lunche. Jak się dokształcać, to od najlepszych!

Zobacz więcej: https://expose.pl/szkolenia/kurs-microsoft-powerpoint-zaawansowany/

• Listing ID: 4536

Skierniewicka 10A, Warszawa01-230 Pokaż numer telefonu *****