Akademia osteopatii – Kursy osteopatyczne – Akademia Osteopatii

Akademia osteopatii - Kursy osteopatyczne - Akademia Osteopatii

Usługi i Firmy / przez bartek / Odsłon: 55

Jeśli jesteś fizjoterapeutą, położną lub lekarzem i chcesz rozwinąć swoją wiedzę dotyczącą osteopatii, sprawdź szkolenia dostępne w naszej akademii! Kompleksowy kurs osteopatii przygotowuje każdego do indywidualnej pracy z pacjentem. Nasze szkolenie dla fizjoterapeutów, położnych i lekarzy jest warte wyboru m.in. z takich powodów:

• jego program jest oparty na normach, które obowiązują w renomowanych akademiach osteopatycznych na świecie,
  • kadra wykładowców składa się z uznanych osteopatów,
  • w trakcie kursu osteopatycznego gwarantujemy dużą liczbę warsztatów praktycznych.

Poza szkoleniem z osteopatii proponujemy master course’s. Nasze siedziby znajdują się w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Zadzwoń do nas lub napisz maila i dowiedz się więcej o kursie osteopatii!

Zobacz więcej: https://akademiaosteopatii.pl/

• Listing ID: 5048