Newsletter

Wydziały w ArtCube.Edu.pl

ArtCubeEduPl działa jako prywatna szkoła niepubliczna, wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr RIS 2.13/00177/2012 . Organizacyjnie szkoła w 2012 r. została podzielona na niżej opisane warsztaty i wydziały. 

Warsztaty

ArtCubeEdu.pl to szkoła praktycznych umiejętności, która kładzie nacisk na przekazanie swoim kursantom praktycznych i praktycznie użytecznych kwalifikacji. Dlatego też jako pierwsza prywatna szkoła w Polsce, uruchomiliśmy warsztaty w formie pracowni, którą wykorzystujemy w trakcie naszych zajęć. W pracowniach tych organizujemy również praktyczne nauki zawodów – złotnik, jubiler, modelarz, ceramik, rysownik, grafik komputerowy, projektant stron www i inne. Naszym największym sukcesem jest uruchomienie profesjonalnej pracowni prototypowania i druku 3D ściśle współpracującej z profesjonalnie wyposażoną pracownią złotniczą. 

Zobacz jakie zajęcia aktualnie prowadzimy na warsztatach >>>

powrót na górę strony

 

Wydział Stylizacji Wnętrz

Wydział Stylizacji Wnętrz to w chwili obecnej najnowszy wydział działający w strukturze ArtCubeEdu.pl. Na wydziale tym przygotowaliśmy program kursu stylizacji wnętrz, a już niebawem uruchomimy zawodowy kurs Home Stagingu. 

Dowiedz się więcej >>>

Wydział Wzornictwa Przemysłowego

Wydział Wzornictwa Przemysłowego to w chwili obecnej jeden z dwóch najnowszych wydziałów działających w strukturze ArtCubeEdu.pl. Na wydziale tym przygotowaliśmy program 2 letniego kursu wzornictwa przemysłowego, który ma dostarczyć przyszłym absolwentom praktycznych umiejętności z zakresu nie tylko tworzenia designu, ale również umiejętności opracowywania praktycznych prototypów i technologii produkcji. Tutaj design rozumiemy nie tylko jako potrzebę kształcenia artystów ale przed wszystkim staramy się sprostać oczekiwaniu by designer był technologiem, technologiem produktu oraz technologiem produkcji będąc jednocześnie menadżerem produktu. 

Dowiedz się więcej >>>

powrót na górę strony

Wydział Projektowania Wnętrz

Wydział Projektowania Wnętrz to najdłużej działający wydział w naszej szkole. Na wydziale tym organizujemy kursy projektowania wnętrz w pełni zgodne z naszą maksymą „ArtCube szkoła praktycznych umiejętności”, kształcąc projektantów, którzy w chwili obecnej z powodzeniem działają na rynku usług projektowych.

Zobacz galerię naszych absolwentów >>>

Zobacz jakie kursy organizowane są obecnie na wydziale. >>>

powrót na górę strony

Wydział Architektury Krajobrazu  

Na Wydziale Architektury Krajobrazu przygotowaliśmy kurs zawodowy projektowania zieleni, który ma swoim przyszłym absolwentom umożliwić projektowanie ogrodów, zieleni, jak również ma ich przygotować do samodzielnego funkcjonowania na rynku usług projektowych. Dodatkowo przekazujemy niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym nasi absolwenci z powodzeniem mogą projektować ogrody oraz nadzorować ich zakładanie i pielęgnację.

Sprawdź szczegóły >>>

powrót na górę strony

Wydział Prototypowania i Grafiki Komputerowej 

Wydział Prototypowania i Grafiki Komputerowej to najnowocześniejszy i najlepiej wyposażony wydział w naszej szkole. Powstał dla wsparcia potrzeb dydaktycznych Wydziału Wzornictwa Przemysłowego. Ciekawostką jest, że wydział na stałe współpracuje z największą liczbą wykładowców, aż osiemnastu.
Na wydziale korzystamy z profesjonalnego oprogramowania, Matrix7, IronCAD, Photoshop, Corel, InteriCAD T5, Gardenphilia DESIGNER, KDmax, oraz mamy pracownię wyposażoną między innymi w drukarkę 3D dzięki czemu nasi kursanci uczą się prototypowania na ćwiczeniach.

Zobacz galerię prac w poszczególnych programach >>>

Dowiedz się więcej o kursach na wydziale >>>

powrót na góre strony

Wydział Visual Merchandisingu 

Visual Merchandising historycznie był pierwszym samodzielnie funkcjonującym kierunkiem, który wydzielono z Wydziału Projektowania Wnętrz. Obecnie na wydziale tym prowadzone są zajęcia z szeroko rozumianego VM, oraz kurs marketingu, mające na celu podnoszenie konkurencyjności projektowanej przestrzeni komercyjnej.
Dowiedz się więcej >>>

powrót na góre strony

Wydział Umiejętności Dodatkowych 

Wydział Umiejętności Dodatkowych powstał z połączenia potrzeb poszczególnych kierunków kursów oferowanych naszym kursantom. Okazuje się, że w dobie silnej konkurencji rynkowej dla odniesienia sukcesu firmy nie wystarczają już tylko kompetencje zawodowe. Koniecznym jest posiadanie wiedzy i umiejętności marketingowych, organizacyjnych, oraz projektowania i pozycjonowania stron internetowych.
Dowiedz się więcej >>>

„Wyzwania są dla tych, którzy wyszli z domu.
Marzenia są dla tych, którzy w domach pozostali.
Choć tak naprawdę wszystko zaczyna się od marzeń.
Pierwszym krokiem jest wyobrażenie – planowania trzeba się nauczyć.”
J. Pawlak

powrót na góre strony

stat4u