Newsletter

O wydziale Stylizacji Wnętrz

 

Wydział Stylizacji Wnętrz to obecnie najmłodszy wydział działający w naszej Szkole. Uruchomienie nowego wydziału stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie i sugestie wielu naszych absolwentów, którzy oprócz zdobytych umiejętności chcieli w profesjonalny sposób zdobyć wiedzę o stylizacji wnętrz. Oczywiście można uznać, że owa „tajemna wiedza” jest powszechnie i łatwo dostępna, szczególnie w dobie pisania przez ludzi blogów, forów i tematycznych stron internetowych.


Po wielu konsultacjach z architektami wnętrz, stylistami, projektantami, naszymi absolwentami, zbierając również własne doświadczenia postanowiliśmy stworzyć wydział, w którym „tajemną wiedzę” przekazujemy naszym kursantom w atmosferze jednego z najdłużej działających studio fotograficznych - w studiu fotograficznym znanym jako Garzyński przy ulicy Szlak w Krakowie. W scenerii profesjonalnego studia, nasi trenerzy – styliści wnętrz czynnie wykonujący swój zawód, wraz z profesjonalnymi fotografami przekazują wiedzę oraz, co najcenniejsze pokazują realia pracy. W szczególności pokazują tajniki komunikacji pomiędzy stylistą wnętrz a fotografem.


Dopełnieniem filozofii naszej szkoły jest prowadzenie zajęć z obsługi klienta, marketingu i tworzenia własnego biznesu, przez co proponowane kursy uznajemy, za kursy przygotowujące do samodzielnego wykonywania zawodu.


Głównym inspiratorem Wydziału Stylizacji Wnętrz jest nasza absolwentka Pani Gabriela Kliś, która odnosi znaczące sukcesy w swoim nowym zawodzie.

 

zapoznaj się z kursem Stylizacji Wnętrz >>>

 

Wnętrze mieszkania przed przystapieniem do pracy Stylisty Wnętrz


Wnętrze mieszkania przygotowane przez Stylistę Wnętrz


Zapisz się na newsletter.

stat4u