KONKURS! - Dołącz do nas i zdobądź prestiżowy zawód!

Dołącz do nas i zdobądź prestiżowy zawód. Przekonaj nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić do naszej Uczelni.

Nasi absolwenci pracują w atrakcyjnych zawodach, dołącz do nas, zdobądź voucher na 10.000 zł i rozpocznij z nami karierę na wybranym przez Ciebie kierunku, w jednej z najbardziej prestiżowych prywatnych uczelni w Polsce ArtCube Szkole Praktycznych Umiejętności.

Czekamy na Twoją pracę przekonaj nas o swojej pomysłowości i stwórz oryginalny utwór, który może być przedmiotem, dokumentem, prezentacją, myślą, dźwiękiem, obrazem itp. o tematyce związanej z jednym z kierunków na naszej Uczelni. Forma i technika pracy dowolna. Zaskocz nas i dołącz do grona naszych słuchaczy.

Prace konkursowe do dnia 31 sierpnia 2013 r. wykonane w dowolnej technice należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub adres pocztowy podany w Regulaminie.

regulamin konkursu >>>