O wydziale Projektowanie i Aranżacje Wnętrz

Na scenie aranżacji wnętrz każdy z aktorów biorących udział w procesie budowlanym ma swoją ważną i niepowtarzalną rolę do odegrania. Inwestor zapewnia środki do realizacji przedsięwzięcia, czuwa nad przebiegiem prac i zawsze oczekuje najwyższych efektów. Wykonawca stara się jak najniższym nakładem pracy zaspokoić oczekiwania inwestora, a wszystko to w oparciu o zamysł i koncepcję projektanta. Ten ostatni zaczyna całe przedstawienie mając najtrudniejsze zadanie do wykonania. Z jednej strony niejednokrotnie musi umieć odgadywać oczekiwania inwestora, wstrzeliwując się jednocześnie w jego potrzeby i gusta. Z drugiej strony projektantowi nie wolno zapominać o rachunku ekonomicznym i możliwościach jakie posiadają wykonawcy. Działanie w takiej triadzie -projektant, inwestor, wykonawca, wymaga od projektanta wiedzy z bardzo wielu dziedzin życia. Począwszy od psychologi obsługi klienta, przez znajomość oferty handlowej na rynku, umiejętność prezentacji swoich koncepcji przy użyciu nowoczesnego oprogramowania, po oczywiście sam pomysł na wnętrze.

Wszystkie kursy przygotowane na Wydziale Projektowania i Aranżacji Wnętrz zostały opracowane z uwzględnieniem powyższych wymogów w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia jako wykonawców, inwestorów i projektantów. Naszym celem jest przekazanie praktycznych umiejętności przeprowadzenia całego procesu, czyli od pierwszej rozmowy z inwestorem po realizację projektu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi programami przygotowanych kursów.

Zespół ArtCube.edu.pl Wydział projektowania i aranżacji wnętrz.

Zapisz się na newsletter.

Zapoznaj się z pozostałymi wydziałami w ArtCube.Edu.pl >>>